SlovenčinaEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Jarná futbalová príprava 2010

V jesennej časti 2.futbalovej triedy v tabuľke obsadilo mužstvo Temeša 4. priečku čo nie je najhorším vysvedčením. Odchodom D. Rizikyho , zraneného R. Kluvanca a na 50 % aj F. Trungela (stal sa trénerom Lehoty pod Vtáčnikom a bude len na domácich zápasoch v sobotu) sa situácia mierne zhoršila. Náhrada je zatiaľ len na poste pravého obrancu a to staronovým hráčom Temeša J. Hrdého.

Naša príprava začala už na jeseň v telocvični ZŠ N. Rudne. Trénovali sme každú sobotu až do konca februára 2010. Odohrali sme zápasy na umelej tráve s dorastom Novák (prehrali sme 7:1 ), zúčastnili sme sa aj turnaja na novom umelom ihrisku v Rudne, medzi A mužstvom a dorastom. Pre nespôsobilé terény sme umelú trávu v Rudne využili ešte dva krát a to v zápase medzi sebou, kde sme vyskúšali aj možné posily z „A“ mužstva, ktoré by nám mohli eventuálne pomôcť v jarných zápasoch. Posledný prípravný zápas sme hrali v Liešťanoch a prehrali sme 5:1. Po vyrovnanom polčase na ťažkom teréne, mali predsa len domáci navrch po našich obranných chybách.

Domáce zápasy v sobotu ! Upozorňujem hlavne našich priaznivcov, že domáce zápasy sa budú hrať na jar v sobotu - aj pre možnosť väčšej účasti hráčov na domácich zápasoch.

Fotodokumentácia je z umelej trávy N. Rudna a z posledného zápasu v Liešťanoch.

Tréner: M. Javorček