SlovenčinaEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Jarná futbalová príprava 2011

V jesennej časti 2.futbalovej triedy sme v tabuľke obsadili 12. miesto . Počas jesene z mužstva odišli niektorí hráči, ale hlavne brankár P. Dianovský a tento post sa doslova len „lepil“. Zimná príprava sa začala v decembri 2010 v telocvični v N. Rudne a postupne podľa možností a počasia sme chodili aj von na umelú trávu do N. Rudna alebo do Diviackej novej Vsi. Tu sme odohrali zápas s Čavojom, ktorý sme prehrali a Čavoj ukázal, že druhé miesto v tabuľke mu patrí oprávnene. Prípravný zápas sme odohrali aj s dorastom N. Rudna na ihrisku v Ješkovej Vsi s výsledkom 2:2. Generálku pred jarnou časťou sme absolvovali 20.3.2011 v Diviakoch s mužstvom Máčova , s výsledkom 4:2. Máčov je účastníkom 1. triedy a je na 3. mieste. Napriek tomu sme dokázali aspoň v prvom polčase byť vyrovnaným súperom, ale v druhom polčase sme už ťahali za kratší koniec. Hlavne posledný zápas ukázal, že vieme hrať aj zodpovedne a disciplinovane, čo nám dosť chýbalo v minulosti. Tréning sme absolvovali už aj na opravenom a odvodnenom ihrisku v Temeši, na ktorom Ing. Bernát na jeseň 2010 zabezpečil odvodnenie časti ihriska, kde nám z jari neodtekala voda a táto časť zostávala dlho mokrá.

Do jarnej časti vstupujeme s novými skúseným posilami s Romanom Uhlárom (brankárom) a Ľubošom Hanusom. Dúfajme, že jarná časť bude lepšia, ako tá jesenná a dokážeme uhrať minimálne aspoň stred tabuľky a tak uspokojiť nielen naše predstavy, ale aj pritiahnuť opäť našich fanúšikov z Temeša. Hlavne aj pre nich sme preložili domáce zápasy zo soboty na nedeľu.
Foto je s prípravy v N. Rudne z telocvične a z Diviackej Novej Vsi.

Tréner: M. Javorček